Whatsapp Canlı Destek Butonu


Göcek’te Kiralık Yelkenliler

Fethiye’nin en gözde tatil beldelerinden olan Göcek’te denizin ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız yelkenli tekne kiralama hizmetimiz ile unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla beraber tatilin tadını doya doya geçirmek istiyorsanız hiç şüphesiz doğru yerdesiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun olan yelkenli teknelerimiz ile kontrol tamamen size ait.

Durağan ve tek bir yere bağlı oteller yerine Göcek’in birbirinden büyüleyici koylarına demir atarak mavi yolculuğunuzda rotalarınızı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde cevap verecek birbirinden özel yelkenli teknelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile Akdeniz kıyılarının en bakir koylarında mavinin göz alıcı güzelliğine gözlerinizi açabilirsiniz.

Bizim için her şeyden önce sizin memnuniyetiniz gelir. Sevdiklerinizle benzersiz bir tatil deneyimi yaşamanız için her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek bu yolculukta size eşlik ediyoruz. Mavi ve yeşilin en güzel hallerini bulabileceğiniz Göcek’te unutulmaz saatler geçireceksiniz. Sizin için oluşturduğumuz rotalar ile yelkenli tekne hizmetinden hiç olmadığınız kadar keyif alacaksınız.

Anı ölümsüzleştirmek için çekindiğiniz fotoğraflar ile tatil deneyiminizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Özellikle de Muğla Fethiye’de tatil yapmayı sevenler için bambaşka bir deneyim sunuyoruz. Göcek kiralık yelkenli tekne hizmetimizden yararlanmak buraya tıklayarak sizin için oluşturduğumuz rotalarını inceleyebilirsiniz.

göcek yelkenli tekne

Göcek Yelkenli Tekne Nereden Kiralanır?

Göcek, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir tatil beldesi olarak özellikle deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkarmak isteyenlerin en uğrak yerlerinden birisidir. Yelkenli tekne hizmetlerimiz ile Göcek’in büyüleyici koylarını ve adalarını keşfedebilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz rotalar ile tüm bu güzellikleri keşfederek tatilin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.

Bizim için tek öncelik sizlerin memnuniyetidir. Dolayısıyla Göcek yelkenli tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanarak eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek tüm detayları öğrenerek tatil planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

göcek yelkenli

Göcek Yelkenli Tekne Kiralama Fiyatları

Genellikle yelkenli tekne kiralama fiyatlarının çok yüksek rakamlarda olduğu zannedilir. Fakat bu tamamen sizin nasıl bir tatil geçirmek istediğinize bağlı olarak değişebilir. Burada ihtiyaçlarınıza, zevkinize ve tatil süresine göre fiyatlarda da değişkenlikler görülür.

Özellikle süre, yelkenli tekne ile seyahat etme fiyatını etkileyen önemli bir faktördür.

Kiralık yelkenli tekne fiyatları için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.