Whatsapp Canlı Destek Butonu
IYT Worldwide belgesini aldıktan sonra neler yapabilirim?
 
IYT Worldwide belgeleri yeterliliklerine göre sınıflandırılmıştır. Yeterliliğine göre aldığınız belge sonrasında uluslararası sularda geçerliliği olan bir belgeye sahip olacaksınız ve yabancı bayraklı bir tekne kiralayıp kullanabileceksiniz.
Eğitimler ne kadar sürecek?
 
IYT müfredatına uygun olarak alacağınız eğitimler 15 saat teorik (3 saat x 5 ders) ve 36 saat pratik (6 saat x 6 ders) olmak üzere toplam 51 saat sürecektir.
Eğitimi tamamlayan herkes belgesini alabilir mi?
 
Eğitimler tamamlandıktan sonra girilecek olan sınavda başarılı olan kişiler belgelerini alabilirler.
Eğitimlerin ertelenmesi mümkün mü?
 
Tarafımızdan iptal edilen derslerin tekrarı sizler tarafından onaylanan bir tarihte yapılacaktır. Sizler tarafından gerçekleşecek olan erteleme talebinde ise 48 saat önceden bildirmeniz durumunda, eğitimlerini kaçırdığınız dersin tekrarlanacağı hafta gerçekleşecektir.
Eğitim esnasında ne tür kıyafetler giymeliyim?
 
Tekne üzerinde rahat hareket edebileceğimiz kıyafetler giymeliyiz. Hava şartlarına göre yağmurluk, rüzgarlık ya da termal kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise beyaz tabanlı spor ayakkabı veya lastik çizmeler tercih etmelisiniz. Küpe, kolye, bilezik vb. gibi aksesuarlar seyir halindeyken çıkarılmalıdır.

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 56 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz. Profesyonal olarak verilen Yelkenli ve Motoryat eğitimlerinin sonucunda sizlerin uluslararası sularda geçerli olan IYT kaptanlık ehliyeti sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel eğitim imkanlarından bahsedeceğiz. Yelken okulu ile ilgili kafalarda kalan tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir. Sizlere Türkiye'nin en iyi yelken okullarından olan One Yacht Yelken okulu hakkında bilgiler vereceğiz. İstanbul'da yer alan yelken okulları arasındaki en kaliteli seçenek olan oneyacht.org ile kısa sürede profesyonel bir yat kaptanı olabileceksiniz.

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır. Hal böyle olunca özellikle İstanbul ve Marmaris'te yer alan yelken okullarına talep artmış durumda. Neyse ki hem İstanbul'da hem de Mamaris'te okulu bulunan One Yacht var. Türkiye'nin en iyi yelken kursu ile tanışmaya artık çok yakınsınız.

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur. IYT Sertifikaları pek çok ülke ve denetmen tarafından kabul görmekte ve tanınmaktadır. One Yacht olarak IYT Motor. yat ehliyeti almanız için gerekli olan uluslararası sertifikayı sizlere sunuyoruz.

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar. One Yacht olarak IYT (international yacht training) standartlarında verilen eğitimlerle Dünya standartlarında geçerli bir yat kaptanı olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN