Whatsapp Canlı Destek Butonu

 

Bodrum Yelkenli Tekne Kiralama

Bodrum Yelkenli Tekne Kiralama hizmetimiz ile sizlere unutamayacağınız bir deniz turu yaşatmaya hazırız. Sevdiklerinizle birlikte tatilinizi daha anlamlı ve keyifli hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yelkenli teknelerimiz ile denizin üstünde mavi bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel yelkenli tekne seçeneklerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere bu hizmeti en iyi şekilde yaşatmak için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Tek önceliğimizin sizleri memnun etmek olduğunu unutmayın. Bodrum yelkenli tekne kiralama hizmetimizin yanında sizleri daha birçok hizmetimiz ile de karşılıyoruz. Tatilinizi en güzel şekilde tamamlamanız için elimizdeki tüm fırsatları sizlere uygun hale getirdik.

Özellikle Bodrum bölgesinde tatil yapmayı sevenler için bu tatil bölgesini sizin için daha anlamlı hale getiriyoruz.

Tekne sürme gibi bir hayaliniz varsa bu yolculukta bunu da gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin en güzel koyları ve adalarına sevdiklerinizi siz götürün. Ayrıca bu koylarda dinlenebilir eğlenebilir ve birbirinden güzel aktivitelerle tatlı zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

Bodrum Yelkenli Tekne Nereden Kiralanır

Bodrum Yelkenli Tekne Kiralama Hizmeti arıyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi kiralama şirketi ve şirketin sunduğu müşteri memnuniyeti. Eğer almış olduğunuz hizmetten memnun değilseniz o yolculuk bu mavi güzelliğin ortasında keyifsiz hale gelebilir. Memnuniyet konusunda aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçerek bu şüpheyi aklınızdan çıkarabilirsiniz.

Birinci önceliğimizin sizleri memnun etmek olduğu bu hizmette sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimleri yaşamanız için sizleri misafir ediyoruz. Maviliğin ve yeşilliği buluştuğu Bodrum’da harika saatler geçireceksiniz.

Tatilin vermiş olduğu tatlı yorgunluğu yelkenli tekne gezisi ile atacağınıza eminiz. Bu deneyimi unutmayacağınız gibi güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirerek ebedi hale getirebilirsiniz. Bodrum yelkenli tekne kiralama hizmeti ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize istediğiniz kanaldan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bodrum Yelkenli Tekne Kiralama Fiyatları

Bodrum Yelkenli Tekne Kiralama fiyatları denilince aklınıza yüksek fiyatlar gelmesin. Tekne kiralama hizmeti fiyatını etkileyen bir sürü farklı durumlar vardır. Tekne kiralama hizmetinin süresi en etkili faktörlerden birisidir. Yelkenliyle kaç gün seyahat edeceğinize göre fiyatlar değişebilir.

Yine fiyatları etkileyen diğer faktörler, tekne içerisinde istemiş olduğunuz program veya etkinlik, kaptan opsiyonu,(kaptansız yelkenli kiralama) özel istekleriniz gibi bir sürü durum fiyatı etkileyebilir.

Bir fiyat almadan önce bizimle iletişime geçerek aklınızdaki yelkenli tekne gezisinin detaylarını paylaşırsanız sizlere daha çok yardımcı olabiliriz.

Tekne Fiyatlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.