Whatsapp Canlı Destek Butonu

 

Kaptansız Yelkenli Kiralama | Yelkenli Tekne Nereden Kiralanır

Kaptansız Yelkenli Kiralama isteyenlerin ortak buluşma noktası olan OneYacht'a hoş geldiniz! Yelkenli tekne tutkunuz varsa, öğrenmek istiyorsanız, biliyorsanız ama yelkenliniz yoksa doğru adrestesiniz. Yelkenli kiralamak için gerekli yetkinliğe sahipseniz ancak tekneniz yoksa OneYacht yanınızda.

Gelin tekne kiralamak için gereken detaylara birlikte değinelim.

Kaptansız Yelkenli Kiralama

Kaptansız Yelkenli Kiralama firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Birbirinden güzel ve kaliteli yelkenli modelleri arasından seçim yapabilir ve kiralayabilirsiniz. Kaptanlı kiralama seçeneği de mevcut olsa da biz bu blog yazımızda kaptansız yelkenli kiralama opsiyonuna değineceğiz.

Bu hizmetten faydalanabilmek için bazı yetkinliklere sahip olmak gerektiğini en baştan hatırlatmamız gerekmektedir. Sonuçta yelkenliyi sürebilmek için bir kaptan gerekmektedir. :) Bu nedenle bu hizmetimizi özellikle yelkenli sürüş kabiliyetini geliştirmek isteyen kullanıcılarımıza ya da profesyonel sürücü olup da teknesi olmayanlara önermekteyiz.

Yelkenli tekne sürebilen bir arkadaşınızla gezinti için de bu hizmeti kullanabilirsiniz. Yelkenli sürmek sizin için bir tutku olabilir, belki hazırlandığınız bir yarışma da olabilir. Bu konuda kendinizi geliştirmenin en güzel yolu kaptansız yelkenli kiralama hizmetimizden yararlanmaktır.

 

 

Yelkenli Tekne Nereden Kiralanır

Yelkenli tekne nereden kiralanır sorusuna yanıt vermek için burada konuyu biraz daha açacağız. İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir ve Fethiye'de hizmet veren firmamızın bu hizmetinden belirtilen konumlarda hizmet alabilirsiniz. Ofislerimizde ya da telefon üzerinden uzman kadromuzla görüşebilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermenin en iyi yolu OneYacht ekibi ile iletişime geçip kaliteden emin olmaktır. Konusunda uzman personelleri ve yüksek kalite yelkenli modelleri ile firmamız bu hizmeti alabileceğiniz en iyi firmaların başında gelmektedir.

İstanbul Avrupa yakası, İzmir ve Fethiye'de ofisleri bulunan firmamızın iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Anadolu Yakasında da iskelemiz bulunmaktadır. İletişim bilgilerinde yer alan adreslerimizde bizleri ziyaret edebilir ve detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yine iletişim sayfamızda yer alan numaralardan bizlere ulaşabilir, whatsapp iletişim hatlarımızdan sorularınızı sorabilirsiniz. Kaptansız Yelkenli Kiralama hizmeti başta olmak üzere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler, kiralama ücretleri, teknelerin durumları ile ilgili merak edilenler başta olmak üzere aklınızdaki tüm soruları ekibimize sorabilirsiniz.

Kalitenin adresi olan OneYacht'ta sizleri görmekten mutluluk duyarız.