Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris | oneyacht.org

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır. Hal böyle olunca özellikle İstanbul ve Marmaris'te yer alan yelken okullarına talep artmış durumda.

Neyse ki hem İstanbul'da hem de Mamaris'te okulu bulunan One Yacht var. Türkiye'nin en iyi yelken kursu ile tanışmaya artık çok yakınsınız.

 

Yat Kaptanlığı Kursu

Yelken ve Yat eğitimi almayı düşünen kişilerin okuması için hazırladığımız bu yazıda sizlere yelken eğitiminde dikkat etmeniz gereken konulardan bahsedeceğiz.

Yelken eğitimi veren çok sayıda kurum olsa da bu kurumların vermiş olduğu eğitimler uluslararası lisansa sahip olmayabilirler.
Ayrıca alacağınız eğitim sizi memnun etmeyebilir.

One Yacht uzman eğitim kadrosu ile IYT Worldwide Yatçılık Eğitim Programı’nı uygulayan ve IYT Worldwide Yatçılık Eğitmeni yetiştirme yetkisine sahip bir yelken okuludur. Bu sayede kazanacağınız yetkinlikler uluslar arası bir seviyede olacaktır ve Dünya'nın her yerinde geçerliliğe sahip bir yat kaptanı olabileceksiniz.

One Yacht yelken kursu sadece bu eğitimi vermekle kalmaz. Yelken yarışlarına katılmak isteyenler, kurumsal yelken eğitimi almak isteyen firmalar, yatcılık ile ilgili uzmanlık gerektiren eğitimler (Hava durumu, telsiz vb.), kendi teknenizde alabileceğiniz eğitimler yine firmamız tarafından verilen diğer eğitimlerden bazılarıdır.

İstanbul ve Muğla Marmaris'te yer alan eğitim alanlarımızla istediğiniz zaman bu eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Yelken Kursu Fiyatları

Yelken Kursu fiyatları ya da Yelken Kursu İstanbul şeklinde aramalar yapanlar genellikle aradıkları hizmeti istedikleri fiyat performans düzeyinde bulamamaktadırlar. Türkiye'de IYT Uluslararası Yatçılık eğitimleri veren tek kurum olan Oneyacht.org, alacağınız eğitim düşünüldüğünde ve elde edecekleriniz düşünüldüğünde yüzde yüz memnuniyet sağlayan bir yatçılık okuludur.

Alacağınız eğitimleri kısa sürede büyük kazançlara dönüştürebilme imkanınız bulunmaktadır. Eğer bir tekne sahibi olmayı hayal ediyorsanız bu eğitimler tam size göre. Yelkenliler konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Motorlu ve yelkenli teknelerle ilgili tüm eğitimler One Yacht ile sizlerle. Size özel bir teklif için hemen almak istediğiniz eğitim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Whatsapp iletişim hattı yada iletişim sayfası üzerinden bize ulaşarak profesyonel eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi yelken kursu sayesinde istediğiniz seviyeye kısa sürede ulaşacaksınız.