Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris | oneyacht.org

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır. Hal böyle olunca özellikle İstanbul ve Marmaris'te yer alan yelken okullarına talep artmış durumda.

Neyse ki hem İstanbul'da hem de Mamaris'te okulu bulunan One Yacht var. Türkiye'nin en iyi yelken kursu ile tanışmaya artık çok yakınsınız.

 

Yat Kaptanlığı Kursu

Yelken ve Yat eğitimi almayı düşünen kişilerin okuması için hazırladığımız bu yazıda sizlere yelken eğitiminde dikkat etmeniz gereken konulardan bahsedeceğiz.

Yelken eğitimi veren çok sayıda kurum olsa da bu kurumların vermiş olduğu eğitimler uluslararası lisansa sahip olmayabilirler.
Ayrıca alacağınız eğitim sizi memnun etmeyebilir.

One Yacht uzman eğitim kadrosu ile IYT Worldwide Yatçılık Eğitim Programı’nı uygulayan ve IYT Worldwide Yatçılık Eğitmeni yetiştirme yetkisine sahip bir yelken okuludur. Bu sayede kazanacağınız yetkinlikler uluslar arası bir seviyede olacaktır ve Dünya'nın her yerinde geçerliliğe sahip bir yat kaptanı olabileceksiniz.

One Yacht yelken kursu sadece bu eğitimi vermekle kalmaz. Yelken yarışlarına katılmak isteyenler, kurumsal yelken eğitimi almak isteyen firmalar, yatcılık ile ilgili uzmanlık gerektiren eğitimler (Hava durumu, telsiz vb.), kendi teknenizde alabileceğiniz eğitimler yine firmamız tarafından verilen diğer eğitimlerden bazılarıdır.

İstanbul ve Muğla Marmaris'te yer alan eğitim alanlarımızla istediğiniz zaman bu eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Yelken Kursu Fiyatları

Yelken Kursu fiyatları ya da Yelken Kursu İstanbul şeklinde aramalar yapanlar genellikle aradıkları hizmeti istedikleri fiyat performans düzeyinde bulamamaktadırlar. Türkiye'de IYT Uluslararası Yatçılık eğitimleri veren tek kurum olan Oneyacht.org, alacağınız eğitim düşünüldüğünde ve elde edecekleriniz düşünüldüğünde yüzde yüz memnuniyet sağlayan bir yatçılık okuludur.

Alacağınız eğitimleri kısa sürede büyük kazançlara dönüştürebilme imkanınız bulunmaktadır. Eğer bir tekne sahibi olmayı hayal ediyorsanız bu eğitimler tam size göre. Yelkenliler konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Motorlu ve yelkenli teknelerle ilgili tüm eğitimler One Yacht ile sizlerle. Size özel bir teklif için hemen almak istediğiniz eğitim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Whatsapp iletişim hattı yada iletişim sayfası üzerinden bize ulaşarak profesyonel eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi yelken kursu sayesinde istediğiniz seviyeye kısa sürede ulaşacaksınız.

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 58 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz...

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel...

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir...

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar...

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır...

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur.