Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır?

Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel eğitim imkanlarından bahsedeceğiz.

Yelken okulu ile ilgili kafalarda kalan tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Yelken Eğitimi Nedir

Yelken eğitimi, yelkencilik alanında kendini geliştirmek isteyenlerin aldığı eğitimlere verilen genel isimdir. Yat kaptanlığı, yelkenli ya da motorlu tekne kullanma eğitimleri, yat yarışı eğitimleri, kendi teknenizde eğitim alabileceğiniz başlıca eğitimlerin isimleridir.

Uluslararası sularda yat kaptanı olmak istiyorsanız, kendinize bir tekne aldıysanız ve sürmeyi çok iyi bilmiyorsanız, yelkenli yarışlarına katılmak istiyorsanız buradaki eğitimler tam ihtiyacınıza göre. One Yacht ihtiyacınız olan tüm eğitimleri profesyonel bir ekiple tamamen IYT standartlarında vermektedir. Profesyonel bir yat kaptanı olma hayalinize yalnızca bir adım uzaktasınız.

Tamamen profesyonel eğitmenler eşliğinde alacağınız Yelken okulu ile kısa süre içerisinde başarılı bir yat kaptanı olabilirsiniz. Üstelik bu eğitimleri hem İstanbul'da hem de Muğla, Marmaris'te alma imkanına sahipsiniz.

Marmaris'te yaz tatili yaparken aynı zamanda Yelken Eğitimi almak gerçekten inanılmaz bir deneyim fırsatıdır.

Yelken Ehliyeti Nasıl Alınır

Yelken ehliyeti almak için gereken bazı temel eğitimler vardır. Bu eğitimleri başarılı bir Yelken okulundan almak çok önemlidir. Türkiye'de IYT Worldwide Yatçılık Eğitim Programı’nı uygulayan ve IYT Worldwide Yatçılık Eğitmeni yetiştirme yetkisine sahip bir yelken okulu olduğunu biliyor muydunuz? Türkiye'de Dünya çapında yatçılık eğitimi veren tek kurum One Yacht Yelken Okulu'dur.

Yelken ehliyeti almanız için gereken eğitimi gönül rahatlığı ile buradan alabilirsiniz. Verdiği profesyonel eğitim sayesinde çok kısa sürede Yelken ve tekne konusunda yüksek bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik fiyat performans açısından alacağınız eğitimin her kuruşuna sonuna kadar değdiğini göreceksiniz. Ayrıca uluslararası yetki sahibi bir yelken kaptanı olarak eğitim ücretini çok kısa bir sürede geri kazanma şansı yakalayacaksınız.

Türkiye'de alabileceğiniz en iyi yelkenli eğitimi için One Yacht'ın Beşiktaş ya da Göcek şubelerini ziyaret edebilir, yada eğitimler sekmesi üzerinden alabileceğiniz tüm eğitimleri görüntüleyebilirsiniz.

İletişim sayfası üzerinden iletişime geçerek inanılmaz fırsatlarla yelken dünyasına adım atın.