Whatsapp Canlı Destek Butonu

GEZİ & MİL KAZANMA

 

Daha kapsamlı bir kaptanlık ehliyetine sahip olabilmek için denizde belli bir süre geçirmiş ve mil kat etmiş olmak gerekir. Seyir & Mil kazanma programımız ile birlikte uzun rotalarda bize katılabilir, hem gezip hem de tecrübe kazanabilirsiniz. İstanbul-Tirilye, İstanbul-Bozcaada, İstanbul-Göcek, Göcek–Malta vb. gibi rotalarda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Bu seyir tecrübelerinin devamında ulaşmış olacağınız yeterlilikle ehliyetinizi daha kapsamlı bir diğer ehliyetle değiştirebilir ve yeni keşiflere yelken açmaya hazır olursunuz.

İstanbul – Tirilye ≈ 80nm

İstanbul-Tirilye arasında yapacağımız seyir yaklaşık 80nm olacaktır. Toplamda 15 saat sürecek olan bu seyirde gündüz ve gece seyri yaparak deneyim kazanacaksınız.

İstanbul – Bozcaada ≈ 330nm

İstanbul-Bozcaada arasında yapacağımız seyir yaklaşık 330nm olacaktır. Toplamda 55 saat sürecek olan bu seyir gündüz ve gece seyirlerini içerecektir. Çanakkale Boğazı'na çıkılacak ve boğaz trafiği deneyimlenecektir. Bozcaada’da teknede konaklama ve ada turu yapılacak, ertesi gün ise dönüş yoluna geçilecektir.

İstanbul – Göcek ≈ 490nm

İstanbul-Göcek arasında yapacağımız seyir yaklaşık 490 nm olacaktır. Toplamda 82 saat sürecek olan bu seyirde gündüz ve gece seyirleri yapılacak, uluslararası sulardan geçişler deneyimlenecektir.

Göcek – Malta ≈ 760nm

Göcek-Malta arasında yapacağımız seyir yaklaşık olarak 760nm olacaktır. Toplamda 127 saat sürecek bu seyirde, gündüz ve gece seyirleri, uluslararası sularda tekne kullanımı deneyimlenecektir. Seyir boyunca rotaya ve konaklamaya uygun koylarda demir atıp konaklanacaktır.