Whatsapp Canlı Destek Butonu

Göcek ve İstanbul Yelkenli Tekne Kiralama

Masmavi tertemiz bir deniz, sessiz ve huzur dolu bir koy, görülmeyen değer adalar, içinizi sımsıcak yapan güneş ve teninizi okşayan serin bir rüzgar… Yaz tatili denildiği zaman akla ilk olarak bunlar gelir. Hele bir de yelkenli tekne ile yapıldığı zaman unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

Fethiye’den Bodrum’a, Ege’den Akdeniz sahillerine, birbirinden eşsiz koylara ve daha nice yerlere yelkenli tekne kiralama hizmetlerimiz ile faydalanabilirsiniz.

One Yacth olarak sizlere en iyi yelkenli tekne kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Türkiye’nin sektöründe bir numara olan şirketimiz ile sizi hayallerinizdeki tatille buluşturuyoruz. Mavi yolculukların olmazsa olmazlarından olan yelkenli tekneler ile tatil ve sporu bir arada yapacaksınız.

Göcek yelkenli kiralama

Heyecan dolu bir tatil deneyimi yaşamak için buraya tıklayarak bizlerle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Sizin için en iyi yelkenli tekne hizmetlerimiz sayesinde bir ömür unutamayacağınız ve tekrar tekrar yapmak isteyeceğiniz bir deneyim sunuyoruz.

One Yatch olarak en önem verdiğimiz nokta sizlerin memnuniyetidir. Dolayısıyla sizin için hizmetlerimizi sürekli yenileyerek geliştiriyoruz. Göcek ve İstanbul yelkenli tekne kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek muhteşem bir tatil planlamaya başlayabilirsiniz.

Sizin için oluşturduğumuz yelkenli tekne rotalarını inceleyerek hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

Göcek ve İstanbul Yelkenli Tekne Kiralama Hizmeti

Yelkenli tekne kiralama denildiğinde aklınıza gelmekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü bizler One Yatch olarak Türkiye’nin en önde gelen yelkenli tekne kiralama şirketlerinden birisiyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Klasik otel tatillerinden sıkıldıysanız ve bolca macera arıyorsanız çok doğru yerdesiniz demektir.

Hamam Koyu, Domuz Adası, Yavansu Koyu, Martı Koyu, Kille Bükü, Tersane Adası ve daha çok özel ve birbirinden eşsiz koyları, adaları gezerek doğanın güzelliklerini bizzat keşfetme olanağınız olacak. Yalnızca yelkenli tekne kiralama hizmeti vermekle de kalmıyoruz.

Uluslararası yatçılık eğitimleri, online eğitimler, yat yarışı eğitimleri gibi pek çok farklı eğitim vererek denize ve yelkenlilere olan tutkunuzu hayata geçirmenize olanak sağlıyoruz.

Eğitimlerimiz bölümünden tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

yelkenli kiralama

 

Göcek ve İstanbul Yelkenli Tekne Kiralama Fiyatları

 

Yelkenli tekne kiralama fiyatları nasıl bir tatil geçirmek istediğinize göre farklılık gösterir. Teknelerimizin özellikleri, tatil süreniz ve zevkleriniz gibi durumlara bağlı olarak fiyat aralığımız değişiyor. Fiyat konusunda ve merak ettiğiniz her şey hakkındaki bilgileri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sektörde en öncü şirket olarak her bir detayı sizler için düşünüyor ve en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Bu konuda asla bir şüpheniz olmasın.

Aklınızdaki her soruyu bizlere sormaktan çekinmeyin.

 

 

Fethiye ve Göcek’te Gezilecek Görülecek Yerler

Fethiye ve Göcek özellikle deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için en gözde yerlerinde başında gelir. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve masmavi deniziyle büyüleyici bir havası vardır.

One Yatch olarak yelkenli tekne kiralama hizmetlerimiz ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Doya doya güneşlenebileceğiniz, denizin dalgalarının çıkardığı huzur verici sesler eşliğinde kitabınızı okuyabileceğiniz, yumuşacık kumsallarda yürüyüş yapabileceğiniz plajlar ile benzersiz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Sizin için her bir detayı düşünerek eşsiz bir yelkenli tekne rotası oluşturduk.