Whatsapp Canlı Destek Butonu
Tekne Kiralama | Göcek ve İstanbul Kiralama Hizmeti

 

Tekne Kiralama | Göcek ve İstanbul Kiralama Hizmeti

Tekne kiralama, özellikle organizasyonların ve tatillerin olmazsa olmazı haline gelmiş bir durumdadır. Özel günlerde, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutulmaz bir gezi yapmak istediğinizde akla gelebilecek ilk seçeneklerden birisi hiç şüphesiz tekne kiralamadır. Bu isteğe sahip kişilerin kafasında bazı soru işaretleri beraberinde gelmektedir. Nereden tekne kiralanır? Tekne kiralama fiyatları nedir? Tekne tatili güvenli midir? Kaç kişiliktir? Saatlik ya da günlük seçenekler var mıdır? gibi aklınıza takılabilecek soruların yanıt bulması için hazırladığımız blog yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. One Yacht güvencesi ile tekne kiralamak ve maviliklere açılmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Tekne Kiralama

Tekne kiralama, pek çok organizasyonda tercih edilen bir hizmettir. One Yacht olarak bu anlamda istediğiniz kusursuz hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. İstanbul, Fethiye ve İzmir ofislerimiz ile bu ihtiyacın en yoğun olduğu bölgelerde hizmet veren şirketimiz hayalinizdeki tatili ve organizasyonu siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İstanbul'da yapmak istediğiniz güzel bir tekne gezisi One Yacht aracılığı ile kiralayacağınız tekne ile mümkündür. Aynı şekilde Fethiye'de yapmak istediğiniz rüya gibi bir tatilde, Fethiye ofisimizden kiralayacağınız bir tekne, hayalinizdeki tatile kavuşmanızı sağlayacaktır.

Özellikle günümüzde yaşanan Covid-19 salgını, tatil gibi organizasyonlarda insanların iç içe girmesinin ne gibi sorunlara yol açtığını bize göstermiştir. Buna bağlı olarak tatilini bir teknede geçirmek, izole bir tatil yapmak isteyenlerin sayısı hızla artmaktadır. Bu tarz tekne kiralama hizmetlerinden yararlanan insanların kimisi tekne tatillerinden memnun kalırken kimi insanlar ise aldıkları hizmet neticesinde mutsuz olmuşlardır. Bunun önüne geçmenin tek yolu tecrübeli, güvenilir, kaliteli bir yerden bu tekne kiralama hizmeti almaktır.

Kiralama Ücretleri

Tekne kiralamak isteyenlerin aklına takılan başlıca soru, elbette tekne kiralama fiyatlarıdır. Bir diğer önemli husus ise ödenecek tekne kiralama ücreti karşılığında alınacak hizmete değip değmeyeceğidir. Bu konuda One Yacht olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üstün hizmet kalitemiz ve her ihtiyaca uygun tekne filomuzla sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

Detaylı bilgileri almak için İstanbul ya da Fethiye ofislerimizde bizleri her zaman ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz Detaylı bilgiler için iletişim sayfamızı ziyaret edin, hayalini kurduğunuz tekne tatiline ulaşmak için en büyük adımınızı atın. Fiyat bilgisi ve tekne kiralama detaylarını öğrenmek için buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

 

Tekne kiralama fiyatlarını ve teknelerimizi incelemek için de buraya tıklayarak, tekne kiralama sayfamıza ulaşabilirsiniz.