Whatsapp Canlı Destek Butonu

ONE YACHT

One Yacht, dört deneyimli denizci olan Levent BAKTIR, Mehmet EREM, Gökhan BAYRAMOĞLU ve Mert DEMİRCAN’ın el ele vermesi ile tüm amatör yelkenli, katamaran ve motoryat eğitimlerini tıpkı adında da olduğu gibi tek “bir” çatıda toplayan ve denize bağlı tüm aktivitelere yeni soluk getiren bir ruh ile hizmet vermektedir.

One Yacht ailesine katılan sizlere özel “One Yacht Club” üyeliğiniz ile yelkenli, katamaran veya motoryat teorik eğitimlerinizi İstanbul, İzmir ve Fethiye’deki pratik eğitimlerle tamamlayabilir, istediğiniz mevsimde sevdiklerinizle beraber tekne kiralayıp kendi teknenizin kaptanı olabilirsiniz.

“One Yacht”; İstanbul, İzmir ve Fethiye’de bulunan merkezlerinde 12-17 metrelik motor, katamaran ve yelkenli yatlarda 58 ülkede geçerli IYT Worldwide uluslararası akreditasyonları ile amatör yatçılık eğitimleri düzenlemekte olup “Train The Trainer (TTT) - Eğitmen Eğitimi ve sertifikasyonu” vermeye yetkili bu bölgede tek, Akdeniz’deki 3 okuldan biridir. Kurumsal eğitim ve takım ruhu aktiviteleri de düzenleyen One Yacht, aynı zamanda eğitmen/kaptan destekli ya da kaptansız tekne kiralama hizmeti sunan denizci dostu ve idealist bir oluşumdur.