Whatsapp Canlı Destek Butonu

Sailboat Charter | Göcek & İstanbul

Sailboat Charter, özellikle ülkemizi ziyaret eden turistlerin yelkenli tekne kiralamak adına yaptıkları bir arama. Fethiye'de tatil yapmak için ülkemize gelen turtistler yada İstanbul'da tekne kiralamak isteyenleri One Yacth ofislerimize bekliyoruz. Uzman kadrosu ve kaliteli filosuyla Tekne Kiralama ( Sailboat Charter) hizmetinde Türkiye'nin bir numarası olan şirketimize davetlisiniz. Yelkenli yada motoryat çeşitlerimizle hayalinizdeki tekne deneyimini iliklerinizde hissedeceksiniz.

 

 

Sailboat Charter

Sailboat Charter, İngilizce yelkenli kiralamak anlamına gelmektedir. Ülkemizi ziyaret eden konuklarımız tekne kiralamak istediklerinde bu şekilde ilgili hizmetlere ulaşabilmektedirler.

One Yacth, IYT Worldwide uluslararası akreditasyonları ile amatör yatçılık ve yelkenli eğitimleri veren profesyonel bir kuruluştur. Kaptanlı yada kaptansız tekne kiralama seçenekleri sunan kuruluşumuz, Dünya standartlarındaki kalitesiye kendisini ispatlamıştır. Bu nedenle tekne kiralamak (sailboat charter) isteyen kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile hizmetimizden faydalanabilirler.

Tekne kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler; güvenilirlik, kalite, uygun fiyat ve ulaşılabilirliktir. One Yacth'da bunların hepsi bir arada size sunulmaktadır. Uluslararası anlamda kendini ispatlamış olan firmamız Dünya'nın dört bir yanından müşteri portföyüne sahiptir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahip üstün kaliteli bir hizmet anlayışı vardır.

Bunun yanı sıra bu üstün kaliteli hizmeti, değerli müşterilerine mümkün olan en uygun fiyatla sunmaktadır. Göcek ve İstanbul ofisleri ile, ayrıca uluslararası ulaşılabilir olan whatsapp iletişim hattı ile her zaman ulaşabileceğiniz bir mesafededir.

Yelkenli Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama (Sailboat Charter) denildiğinde en önemli noktalardan birinin de fiyatlandırma olduğundan bahsetmiştik. Yapmak istediğiniz şeyin türüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Örneğin eğitim almak isteyebilirsiniz, kaptanlı yada kaptansız tekne kiralamak isteyebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz gün sayısına ve tekne türüne bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterecektir. Bu nedenle fiyat bilgisi almak için bize ulaşmanız en doğru seçenek olacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için Göcek yada İstanbul ofislerimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer yurtdışındaysanız bize ulaşmanız oldukça kolay. Whatsapp iletişim hattından bize göndereceğiniz mesajlar çok kısa bir süre içerisinde yanıtlanacaktır.

Böylece istediğiniz zaman oldukça kolay bir şekilde yelkenli yada yat kiralayabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.