Whatsapp Canlı Destek Butonu

Kiralık Yelkenli Tekne | Göcek & İstanbul

Kiralık Yelkenli Tekne ihtiyacınızı karşılamak için One Yacth burada! Yelkenli denildiğinde akla ilk gelen kuruluş olan şirketimiz aradığınız tekneye ulaşmanıza yardımcı olacak. Göcek ve İstanbul ofislerinde hizmet veren One Yacth Türkiye'nin bir numaralı yelkenli hizmeti veren şirketidir. Peki yelkenliyi diğer teknelerden ayıran özellikleri nelerdir, kiralarken nelere dikkat edilmelidir, nereden ve kaç paraya kiralanır gelin bu soruların cevaplarını yazımızda inceleyelim.

Kiralık Yelkenli Tekne

Kiralık Yelkenli Tekne, oneYacth'ın müşterilerine sunduğu en güzel hizmetlerinden bir tanesidir. Yelkenliler, motoryat olarak bilinen diğer tekne türlerinden çok daha ekonomik bir deniz ulaşım aracıdır. Yalnızca motorundan gelen güçle değil, rüzgar enerjisinin yardımıyla yelkenleriyle çalışırlar. İçlerinde elbette bir motor bulunur ancak ana enerji kaynağı yelkenleridir. Yelkenli bir tekne kullanmanın vermiş olduğu haz diğer modellere göre oldukça farklıdır. Rüzgarın gücünü arkanızda hissetmek size unutulmaz bir haz yaşatacak. Adeta bir film sahnesinde gibi hissetmenize yol açacak.

Kiralık Yelkenli Tekne tercih etmenin en önemli nedeni ise daha ekonomik olmasıdır. Motorlu yatlar, yelkenlilere göre çok daha fazla benzin yakmaktadırlar. Bakım masrafları ise bu doğrultuda daha çoktur. Yelkenliler ise enerji ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu rüzgar enerjisinden elde etikleri için ciddi bir yakıt tasarrufu sağlarlar.

Yelkenli kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ise, sürüşün daha çok uzmanlık gerektirmesidir. Yelkenliler motorlu yatlara nazaran uzman kişiler tarafından sürülmelidirler. Yelkenin yanlış açılması yada rüzgarın ani değişimi neticesinden istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunu önlemenin en iyi yolu yelkenlinin uzman bir kişi tarafından sürülmesidir.

Yelkenli Nereden Kiralanır

Kiralık Yelkenli Tekne denildiğinde akla iki merkez gelmektedir. Bunlar İstanbul ve Göcek'tir. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti vermek isteyen ve kullanıcılar için her zaman ulaşılabilir olmayı hedefleyen Oneyacth'ın buralarda ofisleri bulunmaktadır. Tatilde yada organizasyonlarda tercih edilen bu teknelerin bir diğer kullanım amacı da öğrenmektir!

Yelkenliler konusunda uzman kadrosuyla Oneyacth yelkenli kullanımını öğrenmek konusunda da her zaman yanınızdadır. Yelkenli bilginizi pekiştirmek ve daha iyi öğrenmek için kiralama güzel bir seçenektir. Detayla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.