Whatsapp Canlı Destek Butonu

One Yacht

Ailenizle veya arkadaşlarınızla güzel bir tatil geçirmek için kiraladığınız yelkenli tekne ile Türkiye'nin cennet koylarında harika bir mavi yolculuk deneyimi yaşayabilir, yalnızca rüzgarın ve dalgaların sesi ile yelken yapmanın keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.

One Yacht çoğu firmadan farklı olarak geniş yelkenli tekne yelpazesi ve üstün hizmet kalitesi ile mümkün olan en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine sunar.

Yelkenli Kiralama

Birçok kişi hayatın stresinden ve yoğun temposundan kurtulmak için farklı hobiler edinmektedir. Bu hobiler içerisinde farklı deneyimler olabildiği gibi yelkenli tekne kiralama gibi keyfi kalıcı ve uzun süren deneyimler de yer almaktadır. Yelkenli kiralamaya dair kişilerin bu nedenle birçok sorusu ve dolayısıyla aradığı cevaplar bulunmaktadır.

İstanbulda yelkenli kiralama ya da farklı şehirlerde yelkenli kiralama gibi deneyimler oldukça sık araştırılmaktadır. Bu eğlencenin ritmini yakalamak için ise alanda deneyimli olan ya da yeni yelkenli tekne kiralamaya başlamış kişiler için farklı farklı yelkenli çeşitleri bulunmaktadır.

Birçok yelkenli kiralama hizmeti sağlayan işletme başlangıç seviyesinde ya da bilgi sahibi olduğunuz bir uzmanlık seviyesinde hizmet vermektedir. One Yacht olarak bizler sevdiklerinizle birlikte tekne tatilini tercih ettiğinizde her adım için uzman görüşler ile sizlere destek sağlamaktayız.


Yelkenli Tekne Tatili

Yelkenli tekne tatili aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte tercih edebileceğiniz bir tatil konseptidir. Üstelik keyifli bir şekilde zaman geçirebilmeniz açısından kiralayacağınız teknemizde tüm olanaklar sağlanmaktadır.

One Yacht olarak merkezlerimizden biri olan Fethiye/Göcek bölgesinde yeşil ile mavinin bir arada olduğu birçok güzel koy bulunuyor. Karadan tamamen uzaklaşıp, denizin açık sularında güneşlenmek isteyebilirsiniz. Bu sizin tatiliniz ve biz tercihleriniz doğrultusunda tekne kiralama hizmetimizde özelleştirmeler yapabilmenize imkan sağlıyoruz. Böylece sizlere en iyi şekilde hizmet vermiş oluyoruz ki şimdiye kadar aldığımız birçok olumlu yorum bulunmaktadır.

Eğer daha önce henüz bir yelkenli tekne, motoryat, katamaran ya da gulet gibi herhangi bir deniz aracı deneyimi yaşamadıysanız şunu bilmenizi isteriz ki teknede güvenli bir şekilde tatilinizi yapabilmeniz adına hem ilgili yasal prosedürler gereği hem de firma politikalarımız gereği güvenliği en üst seviyede tutmaktayız.

Göcek Yelkenli Kiralama | Fethiye Yelkenli Kiralama

Göcek Yelkenli Kiralama denildiğinde akla gelen merkezlerden bir tanesidir. Yelkenli tekne hizmeti almak isteyenlerin uğrak durağı olan Göcekte bu hizmeti en iyi şekilde alabileceğiniz firma One Yachttır. Uzman ekibimiz ve birbirinden mükemmel yelkenli seçeneği ile aldığınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız.

Göcek Yelkenli Kiralama hizmetimiz ile siz değerli kullanıcılarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak için buradayız! Önceliği her zaman müşterilerine unutulmaz bir deneyim ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmak olan firmamız pek çok farklı hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Bu hizmetlerden en önemli olanlarından birisi de yelkenli tekne kiralama hizmetidir. Göcek bölgesinde yelkenli tekne kiralamak isteyenler mutlaka Göcek Yelkenli Kiralama hizmetimizle ilgili bizden bilgi istemelidir.

Göcek Yelkenli Kiralama hizmeti aynı zamanda Yelkenli tekne sürmek için de çok iyi bir fırsattır. Eğer hâlihazırda yelkenli sürebiliyorsanız ya da sürmek - öğrenmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. One Yacht siz değerli kullanıcılarına hem kaptanlı hem de kaptansız kiralama seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede size en uygun olan seçenek ile kiralama yapabilirsiniz.