Whatsapp Canlı Destek Butonu

Göcek Tekne Kiralama Fiyatları 

Göcek tekne kiralama denildiğinde akla gelen merkezlerin en başında yer almaktadır. Fethiye'de tekne kiralamak isteyen pek çok kişi Göcek'te hizmet veren One Yacht şirketinin ofisini ziyaret etmektedir. Fethiye Tekne Kiralama hizmetinde yararlanmanın ne gibi faydaları var ve nasıl bir fiyatlandırma olduğuna sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Göcek Tekne Kiralama

One yacht, Göcek Tekne Kiralama denildiğinde akla gelen ilk şirkettir. Üstün kalite anlayışı ve yüksek konforlu tekneleri sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir. Bilindiği üzere son yıllarda pek çok kişi özel alanlara sahip olabilecekleri tatil arayışlarına başladılar. Hem Fethiye gibi güzel bir yerde tatil yapmak isteyen tatil severler, hem de kendilerine ait özel alanları olmasını arzulamaktaydılar.
Bu süreçte tatil yapmak isteyenlerin imdadına Tekne kiralama hizmeti yetişti.

OneYacth'dan kiralayacağınız tekne ile kendinizi evinizde gibi hissederken, cennet gibi bir tatile kavuşacaksınız. Fethiye'nin birbirinden güzel koylarında seyahat ederken, eğlencenin dibine vuracaksınız! Alacağınız hizmet neticesinde, kalacağımız yer denize ne kadar mesafede diye düşünme derdinden sonunda kurtulacaksınız. Üstelik kalabalık ortamların bunaltıcılığından uzak, tamamen size ve sevdiklerinize özel bir ortamda tatilinizi geçireceksiniz.

Tüm bunların dışında tatilinizi teknede yapmıyorsanız dahi, değer verdiğiniz birinin doğum günü partisini düzenlemek yada sevdiğiniz kişiye evlenme teklif etmek için tekne kiralamanın ne kadar ideal olduğunu unutmayın.

 

 

Tekne Kiralama Fiyatları

Göcek Tekne Kiralama Fiyatları, en çok sorulan soru durumunda. Ancak bu sorunun cevabı tabi ki kiralamak istediğiniz süreye ve teknenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Çeşitli ekstralar ve alternatiflerle de ücret kişiye özel bir şekilde oluşacaktır. Bu nedenle ücret bilgisi almak için siz değerli kullanıcılarımızın ofisimize gelerek yada bizleri arayarak bilgi almanız gerekmektedir.

Günlük - haftalık gibi süre bazlı kiralama seçenekleri yada diğer kiralama opsiyonlarına ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşayacağınız eğlence ve unutulmaz deneyimlere, Göcek Tekne Kiralama hizmetinin en iyi One Yacth ile ulaşın.

İstanbul ve Göcek ofislerimizin iletişim numaraları, whatsapp hattımız, mail adresimiz ve harita konumumuz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.