Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken, verdiği keyfin yanı sıra hızlı ve taktiksel düşünmeyi, şartları okumayı ve ihtimalleri değerlendirmeyi sağlayan öğretici bir spordur. Takım halinde senkronize ve hızlı çalışmayı gerektirdiğinden bu becerilerin gelişmesine yardımcı olur.

Eğitimler süresince ileri yelken trimlerini, balon yelken kullanımını, tekne arma ayarlarını, hedefe giden en kısa rotayı planlamayı ve rüzgar çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Eğitimleri bireysel veya takım arkadaşı olmak istediğiniz grubu kurarak alabilirsiniz.

Türkiye’de ve Dünyada yıl içerisinde çok sayıda yelken yarışı düzenlenmektedir. Bu yarışlara bireysel veya kurumsal olarak katılabilirsiniz. Yarışlara ister ekip olarak profesyonel antrenörler eşliğinde, ister bireysel olarak profesyonel ekibimizle birlikte katılabilirsiniz.

Aktif olarak yarışan ekibimizden alacağınız bu eğitimlerde hafta sonlarını oldukça keyifli ve sosyal bir aktivite ile doldurup, lisanslı sporcular olabilirsiniz. Yarışlar sonrası düzenlenen ödül törenleri ve aktiviteler ile sosyal çevrenizi geliştirebilir, kazanmanın verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz..