Whatsapp Canlı Destek Butonu

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları ile İstanbul'da unutulmaz bir boğaz turu arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul boğazının eşsiz güzelliğine birlikte belirlediğimiz rotaları izleyerek tekneden bakmak istemez misiniz? İstanbulda tekne kiralayarak adaları gezebilir, boğazda romantik bir tur atabilirsiniz.

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza farklı seçenekler çıkabilir. Alacağınız hizmetin kaliteli olmasını istiyorsanız tercihiniz OneYacht olmalıdır. Tecrübeli kadro ve farklı tekne seçenekleri ile OneYacht size en iyi hizmeti sunacaktır.

İstanbul'da Tekne ile Nerelere Gidilir?

İstanbul'da tekne kiralayarak boğazın manzarasına yakından bakabilirsiniz, özel bir davet, romantik bir akşam yemeği, çeşitli organizasyonlar yapmak için İstanbul'da tekne kiralayabilirsiniz. İstanbul'un en kaliteli tekne kiralama hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli kadrosu ve özel tekneleri ile OneYacht boğazın ışıltısını ayaklarınıza getirmektedir.

Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir hafta sonu geçirmek için kiraladığınız tekne ile adalar turu yapabilirsiniz. İstanbul'un Adalar ilçesi, Prens Adaları olarak bilinen büyüklü küçüklü 9 adanın oluşturduğu bir adalar takımına sahiptir. Bu adaların koylarında yüzebilir ya da gezi amaçlı bu adaların dördüne gidebilirsiniz. Bunlar; Kınalıada, Heybeliada, Burgazada ve Büyükadadır.

Adalarda çeşitli manastır, kilise, camii, müze ve köşkleri gezebilirsiniz. Siz adalarda gezerken özel tekneniz sizi bekleyecektir. Vapur saatlerine bağlı kalmadan, kiraladığınız özel tekne ile adaların tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz adaların koylarında yüzebilir, sıcak yaz günlerinde serinleyebilirsiniz.

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatı

OneYacht çoğu firmadan farklı olarak size pek çok tekne seçeneği arasında bütçeniz ve isteğiniz doğrultusunda seçim yapmaya olanak sağlar. Geniş tekne yelpazesi ve üstün hizmet kalitesi ile mümkün olan en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine sunar.

Böyle bir hizmeti almanın maliyeti nedir diye soracak olursanız. İstanbul tekne kiralama hizmetinin ücreti seçeceğiniz tekneye, kiralama süresine, yapılacak aktiviteye göre değişiklik gösterebileceğinden fiyatlar istekler doğrultusunda özel olarak verilmektedir.

Fiyat almak ve hizmetin detayları hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçin! Buraya tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilir, bizleri arayarak, whatsapp'tan mesaj atarak ya da doğrudan İstanbul ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz.