Whatsapp Canlı Destek Butonu

 

Oneyacht ile yelkenli tekne kiralama ile görebileceğiniz ve yapabileceğiniz çok şey var ve her yelkenli tekne tatili çok farklı ve farklı heyecandır. Bir adayı keşfedebilirsiniz, uçsuz bucaksız denizde yelken açabilirsiniz, yeri geldiğinde demir atarak herhanfi bir sahilde dinlenebilir ve raharlayabilirsiniz- bu tatilde ne istiyorsanız onu yapmakta özgürsünüz:).

Keşfedeceğiniz adalar ve deniz keyfi tamamen sizin!

Gideceğiniz yere bağlı olarak deneyebileceğiniz birçok yeni aktivite bulunmaktadır. Bazı yerlerde harika fotoğraf çekme fırsatları için adaları keşfetmek ve güzel parkurları gezmek için biraz zaman ayırabilirsiniz. Biraz daha netliğe mi ihtiyacınız var?

İşte yelken açmak için 7 neden.

yelkenli tekne kiralama

 

1. En iyi sabah ve akşam manzaralarını yakalayın

Yelkenli tekne kiralama sayesinde her sabah güzel deniz manzarasına ve önünüzde sayısız adaya uyanmaya ne dersiniz? Elinizde en sevdiğiniz içeceği yudumlarken denizin üzerinde gün batımını izlemek ister misiniz? Yeni bir tatil macerasına atılıyorsanız, bunlar kesinlikle denizciliğin size sunabileceği en iyi şeylerden biridir!

 

yelkenli tekne faydaları

 

2. Yeni bir şeyler öğrenin ve gelişin

Yelkenli bir teknedeyken kendinize bu soruyu sorabilirsiniz 'neden biraz yelken öğrenmiyorum?' Kendli yelkenli tekneninizin kaptanı olmak istemez misiniz?  Bu yelkenli tekne eğitimini buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve eğitimlere katılabilirsiniz.

Kaptanınızın, her deneyimli kaptanın ilk yelkencilik becerisi olarak öğrendiği temel teknikleri size teşvik edeceğinden ve öğreteceğinden eminiz.

Yelken yapmayı öğrenmenin getirdiği gurur ve başarı, heyacan duygusu paha biçilemezdir. Herkes biraz ısrarla yelken açmayı öğrenebilir ve bu, tüm arkadaşlarınız, aileniz, en önemlisi kendiniz için harika bir hikaye olmaz mı?

 

3. Eşsiz deneyimler ve çeşitli rotalar

Yelkenli tekne tatilinizde ilginç yerler keşfedebilrisniz, bunu da farkedeceksiniz ki bir önceki yelken tekne tatiliniz bir sonraki tatilinize  asla sıkıcı ya da aynı olmayacaktır, olmamalıdır:).

Aksini düşünmek çok zor ve sizin için her yeni gün keşfetme rutini devam edeceği için, muhtemelen uyuyacağınız zaman yarın tamamen yeni bir yere gideceğinizi ve sadece bir sonraki gece için yeni bir rotanız olacağını biliyorsunuz artık.

Tipik tatillerin aksine, her biri yeni bir keşif alanını temsil eden çok sayıda yeni ve farklı liman keşfedeceksiniz. Öğrenilen ve görülen her şey nedeniyle bir haftanız çok uzun bir macera gibi gelecek. Her gezi, yeni ve hiç görülmemiş yerler görme fırsatı sunar.

Geçen yılki rotanızı tekrar ziyaret etmek isteseniz bile, adalar denenecek birçok farklı aktivite ve görülecek yerler ile sürekli değişiyor. Buraya tıklayarak yelkenli tekne kiralama ile rota tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz