Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelkenli Tekne Tatili

Yelkenli tekne tatili aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte tercih edebileceğiniz bir tatil konseptidir. Üstelik keyifli bir şekilde zaman geçirebilmeniz açısından kiralayacağınız teknemizde tüm olanaklar sağlanmaktadır.

Öncelikle tekne kiralama yapacağınız gün sayısı ve rotanızı belirlemeniz gerekir. Böylece plan hazır hale gelir. Bu konuda desteğimizi her zaman alabilirsiniz. Tatil için belirlenen tarihte tekneye bindiğinizde artık tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Tekne kaptanı güvenli bir şekilde sizlere planlanan güzergah doğrultusundaki koyları gezdirecektir.

One Yacht olarak merkezlerimizden biri olan Fethiye/Göcek bölgesinde yeşil ile mavinin bir arada olduğu birçok güzel koy bulunuyor. Karadan tamamen uzaklaşıp, denizin açık sularında güneşlenmek isteyebilirsiniz. Bu sizin tatiliniz ve biz tercihleriniz doğrultusunda tekne kiralama hizmetimizde özelleştirmeler yapabilmenize imkan sağlıyoruz. Böylece sizlere en iyi şekilde hizmet vermiş oluyoruz ki şimdiye kadar aldığımız birçok olumlu yorum bulunmaktadır.

 

yelkenli tekne tatili

Eğer daha önce henüz bir yelkenli tekne, motoryat, katamaran ya da gulet gibi herhangi bir deniz aracı deneyimi yaşamadıysanız şunu bilmenizi isteriz ki teknede güvenli bir şekilde tatilinizi yapabilmeniz adına hem ilgili yasal prosedürler gereği hem de firma politikalarımız gereği güvenliği en üst seviyede tutmaktayız.

Ailenizle ya da sevdiklerinizle güvenli bir yelkenli tekne tatili olacağından emin olabilirsiniz. Tatil boyunca teknede bulunmasını istediğiniz gıda ürünleri ya da çeşitli eşyalarınız olabilir. Bunları özenle ve titizlikle teknenin uygun kısımlarına yerleştirmeniz konusunda sizlere destek olmaktayız.

Tekne tatili süreci ile ilgili sizlere hem yazılı hem de görsel olarak bilgi sağlıyoruz. Tercih edeceğiniz tekne tatilinde, teknenin demir atacağız koylar sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir. Yelkenli tekne tatili rotaları hakkında da bilgi vermekteyiz.

Daha önce görmediğiniz birçok koyu deniz üzerinden oldukça kısa bir sürede keşfetmeniz mümkün olmaktadır. Bu süreçte cep telefonlarınızı fotoğraf çekimi için hazırda tutmalısınız çünkü ülkemizin güzel koylarında yakalayabileceğiniz çok güzel manzaralar bulunmaktadır.

Tatil süreci bitene kadar, hizmetimiz ile alakalı merak ettiğiniz sorular olabilir. Bu durumda ekibimiz sizlere her an yardımcı olmaya hazırdır. Günün her saatinde hızlıca ulaşım sağlayabileceğiniz iletişim numaralarımızdan sorularınıza hızlı cevap alabilirsiniz. Teknelerimiz, her müşterimiz için ayrıca dezenfekte edilmektedir. Dolayısıyla hijyen açısından beklentilerinizi de en üst düzeyde karşılamaktayız.

Sahip olduğumuz özel temizlik ürünleri ile teknenin iç ve dış kısımlarının temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Her bir yeni müşterimiz, temizliği henüz tamamlanmış olan tekneye binerler. Ayrıca bu temizlik sürecinde denizlerimizi ve doğayı kormak adına ecofriendly, çevre dostu temizlik ürünleri tercih etmekteyiz.

 

Yaz sezonu yaklaşmaya başladığında tekne kiralama rezervasyonu sayımızda önemli oranda artış olmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimizin hem çok daha uygun fiyattan tekne kiralayabilmeleri, hem de daha sonrasında rezervasyon yoğunluğu sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırmalarını öneriyoruz.

Yelkenli tekne tatili için fiyatlar firmaya, bölgeye göre değişim gösterse de; firmamız tekne kiralama konusunda son derece uygun fiyatlar sunuyor olması ile ön plana çıkar. Sahip olduğunuz tatil bütçesini ve tatil zamanınızı en iyi bir şekilde değerlendirmek istediğinizi biliyoruz ve sizler için en iyi çözümü sunuyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek.

Özellikle de sezon öncesi rezervasyonlarda yüksek oranda indirimler ile tekne tatilinizi şimdiden planlamaktır.