Whatsapp Canlı Destek Butonu

İNDİRİMLER

Erken Rezervasyon İndirimi:

  • 31 Ocak 2021'e kadar %20
  • 28 Şubat 2021'e kadar %15

 

Çoklu Hafta İndirimi:

  • 2. hafta için %5
  • 3. hafta için %10

 

One Yacht Clubber İndirimi: %5

*One Yacht bünyesinde yatçılık eğitimi almış veya tekne kiralamış olan Kaptanlar One Yacht Club üyeliğini hak ederler.
( Maksimum İndirim Oranı %20'dir.)

MECBURİ EK MASRAFLAR

Hizmet Paketi: 41 ft dahil 250€,

                              51 ft'e kadar 275€

İçindekiler: 

  • Transit log
  • Son Temizlik
  • Şişme bot
  • Çarşaf & Havlu               (Kişi başı 1 adet)

İSTEĞE BAĞLI MASRAFLAR

Kaptan: Günlük 150€ + Yemek + Kabin

Hostes: Günlük 130€ + Yemek + Kabin

Güvenlik Ağı: 12m'ye kadar 150€,                                                 12,5m - 16m arası 180€

TEK YÖNLER

Göcek-Bodrum: 450€ + Marina Ücreti

Göcek-Orhaniye: 350€ + Marina Ücreti

Göcek-Marmaris: 250€ + Marina Ücreti

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

*Tekneye giriş, Cumartesi günü saat 17:00'den sonra, tekneden çıkış Cumartesi günü saat 09:00'dan önce yapılır. (Ana limana en geç Cuma akşamı 18:00'de dönülür, istenirse gece teknede konaklama yapılabilir.)

*Rezervasyon yapıldıktan sonra 1 hafta içerisinde ödemenin %50'si yapılmalıdır.

*Tüm ödemenin, kiralama tarihinden 4 hafta öncesine kadar tamamlanması gerekir.

 (Erken rezervasyon indiriminden faydalanmak için tüm ödemenin 28 Şubat 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.)

*Güvence bedeli, nakit olarak veya kredi kartı ile ödenebilir, kiralama Kaptanlı ayarlanmış olsa dahi gerekmektedir.

*Fiyatlara KDV dahil değildir.

 

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 56 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz. Profesyonal olarak verilen Yelkenli ve Motoryat eğitimlerinin sonucunda sizlerin uluslararası sularda geçerli olan IYT kaptanlık ehliyeti sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel eğitim imkanlarından bahsedeceğiz. Yelken okulu ile ilgili kafalarda kalan tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir. Sizlere Türkiye'nin en iyi yelken okullarından olan One Yacht Yelken okulu hakkında bilgiler vereceğiz. İstanbul'da yer alan yelken okulları arasındaki en kaliteli seçenek olan oneyacht.org ile kısa sürede profesyonel bir yat kaptanı olabileceksiniz.

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır. Hal böyle olunca özellikle İstanbul ve Marmaris'te yer alan yelken okullarına talep artmış durumda. Neyse ki hem İstanbul'da hem de Mamaris'te okulu bulunan One Yacht var. Türkiye'nin en iyi yelken kursu ile tanışmaya artık çok yakınsınız.

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur. IYT Sertifikaları pek çok ülke ve denetmen tarafından kabul görmekte ve tanınmaktadır. One Yacht olarak IYT Motor. yat ehliyeti almanız için gerekli olan uluslararası sertifikayı sizlere sunuyoruz.

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar. One Yacht olarak IYT (international yacht training) standartlarında verilen eğitimlerle Dünya standartlarında geçerli bir yat kaptanı olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN