Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri | oneyacht.org

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir.

Sizlere Türkiye'nin en iyi yelken okullarından olan One Yacht Yelken okulu hakkında bilgiler vereceğiz. İstanbul'da yer alan yelken okulları arasındaki en kaliteli seçenek olan oneyacht.org ile kısa sürede profesyonel bir yat kaptanı olabileceksiniz.

İstanbul Yelken Okulları

Yelken okulları, tam profesyonel ya da yarı profesyonel tekne sürme eğitimleri alabileceğiniz kurumlardır. Bu kurumlardan bazıları ise uluslararası düzeyde eğitim vermektedirler.

 İstanbul Yelken Okulu dendiğinde akla ilk gelen seçenek olan One Yacht IYT standartlarında verdiği eğitimlerle motorlu ya da yelkenli yat kaptanlığı, yelkenli yarış eğitimleri, telsiz eğitimleri gibi pek çok seçeneğin yer aldığı profesyonel bir okuldur.

Yelken Okulu Fiyatları baz alındığında verdiği eğitim karşılığında en uygun ücreti müşterisine sunan bir eğitim kurumudur.

One Yacht bünyesinde IYT eğitimleri, Online eğitimler, kurumsal, uzmanlık, yat yarışı, kendi teknenizde eğitim gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Eğitim seçeneğinin çok olması nedeniyle Yelken severlerin bir numaralı tercihi her zaman one yacht olmaktadır.

Yelken Okulu Fiyatları

Yelken okulları arasında ciddi anlamda eğitim kalitesi farklılıkları bulunabilmektedir. Bu sebeple kullanıcılar çoğu zaman profesyonel eğitim veren, özellikle IYT standartlarında eğitim almayı tercih ederler.

One Yacht Yelken Okulunda alacağınız eğitimler sizi uluslararası seviyede bir yat ve tekne kaptanı ya da bir yarışçı yapacaktır. Yelken Okulu Fiyatları şeklinde arama yapan kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli faktör aslında budur.

Alacakları eğitimler ve sertifikalar her yerde kullanılabilir olmalıdır. Bu tarz eğitimler aldıkları ücretleri sonuna kadar hak etmekte ve paralarını çok kısa sürede geri kazandırmaktadır. Türkiye'nin en iyi ve kaliteli eğitim veren kurumlarından One Yacht Yelken Okulu Fiyatları site üzerinde yer alan iletişim sayfasından öğrenilebilmektedir.

Ayrıca Eğitimler sekmesi altında yer alan tüm eğitim seçeneklerinin sayfalarında iletişim formları yer almaktadır. İletişim formlarını doldurmanız halinde çok kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Eğitim standartlarına göre uygun fiyatları nedeniyle pek çok Yelkenci tarafından tercih edilen One Yacht'ın birbirinden güzel eğitim fırsatlarını kaçırmayın.

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 58 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz...

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel...

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir...

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar...

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır...

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur.