Whatsapp Canlı Destek Butonu

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri | oneyacht.org

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir.

Sizlere Türkiye'nin en iyi yelken okullarından olan One Yacht Yelken okulu hakkında bilgiler vereceğiz. İstanbul'da yer alan yelken okulları arasındaki en kaliteli seçenek olan oneyacht.org ile kısa sürede profesyonel bir yat kaptanı olabileceksiniz.

İstanbul Yelken Okulları

Yelken okulları, tam profesyonel ya da yarı profesyonel tekne sürme eğitimleri alabileceğiniz kurumlardır. Bu kurumlardan bazıları ise uluslararası düzeyde eğitim vermektedirler.

 İstanbul Yelken Okulu dendiğinde akla ilk gelen seçenek olan One Yacht IYT standartlarında verdiği eğitimlerle motorlu ya da yelkenli yat kaptanlığı, yelkenli yarış eğitimleri, telsiz eğitimleri gibi pek çok seçeneğin yer aldığı profesyonel bir okuldur.

Yelken Okulu Fiyatları baz alındığında verdiği eğitim karşılığında en uygun ücreti müşterisine sunan bir eğitim kurumudur.

One Yacht bünyesinde IYT eğitimleri, Online eğitimler, kurumsal, uzmanlık, yat yarışı, kendi teknenizde eğitim gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Eğitim seçeneğinin çok olması nedeniyle Yelken severlerin bir numaralı tercihi her zaman one yacht olmaktadır.

Yelken Okulu Fiyatları

Yelken okulları arasında ciddi anlamda eğitim kalitesi farklılıkları bulunabilmektedir. Bu sebeple kullanıcılar çoğu zaman profesyonel eğitim veren, özellikle IYT standartlarında eğitim almayı tercih ederler.

One Yacht Yelken Okulunda alacağınız eğitimler sizi uluslararası seviyede bir yat ve tekne kaptanı ya da bir yarışçı yapacaktır. Yelken Okulu Fiyatları şeklinde arama yapan kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli faktör aslında budur.

Alacakları eğitimler ve sertifikalar her yerde kullanılabilir olmalıdır. Bu tarz eğitimler aldıkları ücretleri sonuna kadar hak etmekte ve paralarını çok kısa sürede geri kazandırmaktadır. Türkiye'nin en iyi ve kaliteli eğitim veren kurumlarından One Yacht Yelken Okulu Fiyatları site üzerinde yer alan iletişim sayfasından öğrenilebilmektedir.

Ayrıca Eğitimler sekmesi altında yer alan tüm eğitim seçeneklerinin sayfalarında iletişim formları yer almaktadır. İletişim formlarını doldurmanız halinde çok kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Eğitim standartlarına göre uygun fiyatları nedeniyle pek çok Yelkenci tarafından tercih edilen One Yacht'ın birbirinden güzel eğitim fırsatlarını kaçırmayın.