Whatsapp Canlı Destek Butonu

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır | oneyacht.org

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 56 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz.

Profesyonal olarak verilen Yelkenli ve Motoryat eğitimlerinin sonucunda sizlerin uluslararası sularda geçerli olan IYT kaptanlık ehliyeti sahibi olmanızı sağlıyoruz.

IYT Kaptanlık Ehliyeti

Uluslararası sularda sorun yaşamadan, dünyanın her yerinde özgüven ve bilgiye sahip bir şekilde, birçok devlet tarafından tanınan bir sertifikanız olduğu takdirde en çok tercih edilen ve güvenilir kaptan siz olabilirsiniz.

Dünyada en çok bilinen yacht master ehliyetine One Yacht ile sahip olabilirsiniz. Yacht master ehliyeti ile yeterli bilgi ve birikime gerekli yeteneğe ve güvenilirliğe sahip olduğunuzu kanıtlamanız daha kolaydır.

Kaptanlık Eğitimlerimiz

Uluslarası yatçılık eğitimlerimize katılarak hayalinizde ki mesleğe ya da hobiye sahip olabilirsiniz.

Başlangıç eğitimlerimizden, Uluslararası Filo Kaptanlığı (IYT Flotilla Skipper) eğitimi ile 5 gün süresince lider bir tekne kaptanı eşliğinde teknenizi kullanabilirsiniz, teorik olarak bu eğitim diğer eğitimlerimizden olan Uluslarası Gezi Sınıfı Tekne Kaptanı (IYT Bareboat Skipper) eğitimi ile aynıdır fakat filo ile olmak deneyim kazanmanın en güvenli yoludur.

İki eğitim sonucunda aldığınız ehliyetler ile de, 78ft/ 24metre boyutlarında yat ile gündüz saatlerinde, uygun hava ve deniz koşulları sağlandığı takdirde 20 deniz mili uzaklığa kadar seyir gerçekleştirebilirsiniz.

Kaptanlık ehliyeti almak için yine Orta seviye eğitimlerimizden, Yacht Master Kıyı Kaptanlığı (Yacht Master Coastal) Eğitimini alarak 78ft/ 24 metre boyutlarında ki bir yat ile orta karar rüzgâr ve deniz koşullarında, 60 deniz mili uzaklığa kadar tekne ve yat ile seyir gerçekleştirebilirsiniz.

İleri seviye eğitimlerimiz ile de kaptanlık ehliyeti alabilirsiniz. Yacht Master Açık Deniz Kaptanlığı (Yacht Master Offshore ) eğitimi ile 5 gün boyunca denizcilik bilginizi en üst seviyelere çıkartarak, kıyıdan 150 deniz mili uzaklığa kadar seyir gerçekleştirebilirsiniz. Yacht Master Okyanus Kaptanlığı (Yacht Master Ocean) eğitimi alarak dünyanın tüm okyanus ve denizlerinde tekne ve yat kullanabilirsiniz.

Ayrıca Avrupa'da tekne ve yat kiralamak için Uluslarası Yeterlilik Sertifikası (ICC) almanız gerekmektedir. Gezi Sınıfı Tekne Kaptanlığı (IYT Bareboat Skipper) eğitimini başarıyla tamamlayan değerli müşterilerimiz ICC sertifikasını da almaya hak kazanır.

IYT Kaptanlık ehliyeti almak ve eğitimlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 58 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz...

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel...

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir...

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar...

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır...

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur.

BİZE ULAŞIN