×


Tutar:
KDV:
Toplam Tutar:

Kişisel Bilgiler

Kart Bilgileri

 • Ören çıkışlı Yunan Adaları Seyri!
  📆 4 Ağustos Pazar - 9 Ağustos Cuma

  Seyir Programı:

  4 Ağustos Pazar günü öğleden sonra Gökova Ören Marina'da buluşma, tanışma, alışveriş, uygunluk durumuna göre teknede veya yakın bir koyda geceleme.
  5 Ağustos Pazartesi sabahı meltem öncesi, erken saatlerde Bodrum'a hareket. Türkiye'den çıkış ve yelken ya da motor seyri ile Kalymnos'a geçiş, Yunanistan'a giriş işlemleri. Kalymnos limanında veya Palionisos'ta geceleme.
  6 Ağustos Salı sabahı Leros Adası'na hareket. Genellikle orsa seyri ile adaya varış. Varış saatine bağlı olarak Xerokampos, Pandeli veya Alinda koylarından birinde alargada veya tonozda kalma, adayı gezme, akşam yemeği ve geceleme.
  7 Ağustos Çarşamba Marathi'ye hareket, gün boyu yelken seyri, Marathi veya Arki adalarından birinde geceleme.
  8 Ağustos Perşembe Lipsi'ye hareket, yolda denize girme molası, akşam Lipsi limanında kıçtankara yaparak kalma ve adayı tanıma, gezme, akşam yemeği ve geceleme.
  9 Ağustos Cuma sabahı Kalymnos'a pupa seyri ve Yunanistan'dan çıkış işlemleri sonrası Turgutreis limanına geniş apaz seyri ile dönüş, Türkiye’ye giriş işlemleri, Bodrum Kalesi arkasında geceleme veya gece seyri ile Gökova Ören Marina'ya dönüş.

   

  ~Sınırlı sayıda kontenjanımız mevcuttur.

  ~Fiyatlara Türk ve Yunan transit log ücretleri, Yunan Tepai vergisi, liman ücretleri, teknede veya restoranlarda yiyecek ve içecekler dahil değildir.

  ~Giriş-çıkış işlemleri tekne başına ortalama 450 Euro'dur. (Kişi sayısına bölünecektir.)

  (Yunan Adaları seyri için Schengen vizesi veya Yunanistan vizesi zorunludur.)

   

  Millerinizi keyifle artırmak için iletişime geçebilirsiniz.

  📞 +90 532 335 83 00

  900 Euro + KDV
  SATIN AL