Whatsapp Canlı Destek Butonu
×
Yorum Yazın

Denizcilik kültürünü güvenlik ve prensiplerden ödün vermeden aşılayan bir eğitim süreci geçirdik. Eğitmenlerin bilgi ve becerileri bize yeni ufuklar açtı.

Eğitimde hem içerik hem de eğitmenlerimiz sayesinde çok keyifli bir süreç yaşadık. Merakı olanlara tavsiye edeceğim.

Gerek idari işlemlerin yürütülmesi gerekse deniz üzerindeki eğitimlerde profesyonel ekip ve yaklaşım One Yacht'ı diğer benzerlerinden belirgin bir şekilde ayırmaktadır.

Çok keyiflil ve heyecanlı bir hafta geçirdik. Online eğitimden buraya gelene kadar her konuda sorularımızı yanıtlayan One Yacht ekibine teşekkür ederim. Bunların yanında eğitimden çok keyif aldık, program çok yoğun ve bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim hayalimi gerçekleştirmeme yardımcı oldunuz.

Eğitimlerden oldukça memnun kaldım. Pratik eğitimler özellikle teoriyi pekiştirmemiz için çok faydalı oldu.

Oldukça profesyonel bir ekiple çok öğretici, bilgilendirici ve keyifli bir eğitim geçirdik. Eğitim öncesi, sırası ve sonrasında bizimle birebir ilgilenen bütün eğitmen ve çalışanlara teşekkür ederim. Eğitim süresi ve müfredat çok güzel oturtulmuş. Bilgileri ve pekiştirmek ve pratik için birkaç gün daha uzun olmasını isterdim :) Teşekkürler.

Harika bir deneyimdi. Özellikle Göcek eğitiminin kesintisiz 4 gün sürmesi müthiş bir tecrübe kazandırdı.

Oldukça keyifli bir süreç geçirdim. Her şey düşünülmüştü. Hijyen kurallarına dikkat edilmişti. Eğitmen seçimi de süreci destekledi. Tekne de 6 kişinin kullanımı için oldukça elverişliydi.

Göcek'te limana girdiğimiz anda bizi gayet sıcak karşılayan Alper Hoca eğitim süresinde iletişime ve paylaşıma açıklığı ile yatçılığa dair hiç bilmediğimiz birçok kavram ve pratiği öğrenmeme vesile oldu. Gerek teknede yaşam tecrübesi edinmemde gerekse yelkenli kullanımımda eğitim planındaki tüm içeriği pratik etmemi sağladı. Totalde bu pratik eğitimin çok faydalı ve iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.

Her şey güzeldi. (Ankara içinde bir ofis açar mısınız?) Özellikle Sergün Hocamdan çok memnun kaldım. Yine gelecek olsam aynı hocayı isterim.

Eğitmenimizden çok memnun kaldık. Çok pozitif ve bilgiliydi, konuları iyi anlattı.

Çok memnun kaldığım, çok şey öğrendiğim ve keyif aldığım bir eğitim olarak değerlendiririm.

Eğitici ve zevkli bir eğitimdi. Her dakikasından keyif aldım. Yelken zevkine vardım. Teşekkür ederim. İstanbul yarış ekipleri kurulursa ekipte yer almayı çok isterim. Denizde daha uzun kalmak istiyorum.

Beklentilerimi tam anlamıyla karşılayan, doyurucu bir eğitimdi.

Hem teorik hem pratik eğitim, başlangıç seviyesi için oldukça yeterliydi.

One Yacht'tan aldığım eğitim çok yapıcı, öğretici, zevkliydi. Tüm eğitmenler üstün bilgilerini ve deneyimlerini aktardılar. Profesyonel bir eğitim aldım.

IYT Yachtmaster Eğitimi

IYT Bareboat Skipper Eğitimini de One Yacht'tan almıştım. Yachtmaster eğitimi onu çok iyi tamamladı. Çok detay bilgiler öğrendik. Ders notları ve herkesin tatmin olduğu süreye kadar pratik eğitimler mükemmeldi.

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle pratik eğitim olarak gayet yeterliydi. Yasin Hoca'nın tecrübelerini özümsedik.

IYT Kaptanlık Ehliyeti, Nereden Alınır ?

Kaptanlık ehliyetini, dünyada 58 ülke tarafından kabul gören International Yacht Training Worldwide (IYT WW) eğitim müfredatını kullanarak profesyonel eğitmenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize teorik ve pratik eğitimlerle veriyoruz...

Yelken Eğitimi Nereden Alınır, İstanbul & Muğla

Deniz araçlarına ilgi duyanların sayısı gün geçtikçe artmakta. Özellikle motorlu ve yelkenli yatlar ve tekneleri kullanmak isteyenler çareyi yelken eğitimi almakta buluyorlar. Peki yelken eğitimi nereden alınır? Sizlere İstanbul ve Muğla'da eğitim okulu bulunan One Yacht yelken okulu'nun mükemmel...

Yelken Okulu Fiyatları, Eğitim Ücretleri

Deniz tutkunları yat ve tekne sürmenin keyfini çok iyi bilirler. Yelkenli ya da motorlu tekneleri sürmek herkes için yeterince kolay değildir. Kolay gözükse de bu işi güvenilir bir şekilde yapmak için bazı eğitimler almak gerekmektedir...

IYT Yatçılık Eğitimi, İstanbul & Marmaris

Yatçılık deniz ve tekne severler arasında gittikçe popülerleşen bir akım haline gelmiş durumda. Deniz sporlarında kendini geliştirmek isteyenler, tekne sahipleri iyt yatçılık eğitimi almak için profesyonel eğitim veren kurumlar aramaktalar...

Yelken Kursu Fiyatları , İstanbul & Marmaris

Deniz aktiviteleri arasında sevilen bir yere sahip olan yelkencilik faaliyetleri gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Her geçen gün yelken kursu arayanların sayısı hızla artmaktadır...

IYT Motoryat Ehliyeti Nasıl Alınır ?

IYT (International Yacht Training),tüm dünya da profesyonel olarak ya da eğlence amaçlı yelken ve denizcilik konusunda eğitimler ile kurslar veren, dünya da en çok kabul gören organizasyondur.