Whatsapp Canlı Destek Butonu


Marmaris'in Tadını Yelkenli Tekne İle Çıkarın

Marmaris yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en önemli ve büyüleyici tatil beldelerinden birisidir. Ege Denizi ile Akdeniz’in kesişme noktasında bulunan Marmaris, her geçen gün gittikçe gelişen turizm bölgelerinin başında geliyor.

Yemyeşil ormanlarla kaplı doğal güzellikleri, eşsiz koyları ve adaları, tarihi yapıları ile her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

One Yatch olarak yelkenli tekne kiralama hizmetlerimiz ile sizlere denizin masmavi sularında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyoruz. Yelkenli tekne denildiği zaman akla ilk gelen kiralama şirketi olmamızdan dolayı da ayrıca mutluluk yaşıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve nasıl bir tatil geçirmek istediğinize dair her bir detayı planlayarak sevdiklerinizle beraber tatilinizi daha anlamlı ve keyifli bir hale getiriyoruz.

Eğer hayalinizde bir yelkenli tekne sürmek varsa bunun için de profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan eğitimi sizlere sunarak hayalinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bu noktada eğitim hizmetlerimizden faydalanmak için "Eğitimlerimiz" sayfasına ulaşarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

 

 

Marmaris’te Gezilecek ve Görülecek Yerler

Marmaris yelkenli tekne kiralama için pek çok neden var. Ege’nin ve Akdeniz’in kesişme noktası olan bu doğa harikası bölgeyi keşfetmek için tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yalnızca doğal güzellikleri ile değil aynı zamanda tarihi yapılarıyla da göz dolduruyor. Antik kentlerden birisi olan Phykos, bölgenin ilk Karia liman kenti olarak da biliniyor.


Kedrai antik kentinde ise günümüze kadar ulaşmış agora, nekropol ve tiyatro gibi çeşitli yapıları görmek mümkün. Tüm bu güzelliklere ve daha fazlasına yelkenli tekne kiralama hizmetlerimiz ile yakından şahit olabilirsiniz.

 

Marmaris’te özellikle yelkenli tekne ile mutlaka görülmesi gereken yerler ise şu şekilde:

• Bördübet Koyu: Akdeniz’in en temiz ve göz alıcı koylarından birisidir. Çam ormanlarının arasında saklı kalan bir cenneti andırıyor adeta.

• Kumlubük Koyu: Marmaris denilince akla gelen koyların başında gelir.

• Çiftlik Koyu: Saklı bir cenneti andıran bir başka koy. Kuş cıvıltıları arasında ruhunuzu dinlendirip güne merhaba demek için muazzam bir yer.

• Selimiye Koyu: Özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık olan bu koy için en ideal zaman Mart ve Nisan aylarıdır. One Yatch olarak sizler için hazırladığımız rota tavsiyelerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.