Whatsapp Canlı Destek Butonu
Yelkenli Kiralama

 

Yelkenli Kiralama

Birçok kişi hayatın stresinden ve yoğun temposundan kurtulmak için farklı hobiler edinmektedir. Bu hobiler içerisinde farklı deneyimler olabildiği gibi yelkenli tekne kiralama gibi keyfi kalıcı ve uzun süren deneyimler de yer almaktadır. Yelkenli kiralamaya dair kişilerin bu nedenle birçok sorusu ve dolayısıyla aradığı cevaplar bulunmaktadır.

İstanbul'da yelkenli kiralama ya da farklı şehirlerde yelkenli kiralama gibi deneyimler oldukça sık araştırılmaktadır. Bu eğlencenin ritmini yakalamak için ise alanda deneyimli olan ya da yeni yelkenli teknik kiralamaya başlamış kişiler için farklı farklı yelkenli çeşitleri bulunmaktadır.

One Yacht olarak sağlamakta olduğumuz yelkenli kiralama hizmetlerinde konforu en yüksek seviyede olacak yelkenli hizmetlerini sağlamaktayız. Böylelikle konfor ile eğlenceyi bir arada bulundurmak isteyen müşterilerimizin isteklerini her zaman ön planda bulunduruyoruz. Yelkenli kiralama alanında uzman deneyimlere ve 1. kalite konfora sahip olan yelkenlilerimizden kullanım amacınıza uygun olanları seçmeniz için her adımı titizlikle takip ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. İstekleriniz için uygun olacak bir seyahat programı talep ettiğinizde ise bu alanda sizlere yardımcı olmak adına tüm detayları özenli bir şekilde hazırlıyor ve konforun tadını çıkartmanıza yardımcı oluyoruz.

 

 

One Yacht ile Yelkenli Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Birçok yelkenli kiralama hizmeti sağlayan işletme başlangıç seviyesinde ya da bilgi sahibi olduğunuz bir uzmanlık seviyesinde hizmet vermektedir. One Yacht olarak bizler sevdiklerinizle birlikte tekne tatilini tercih ettiğinizde her adım için uzman görüşler ile sizlere destek sağlamaktayız.

Rotanızı oluşturmanıza yardımcı olmak ile birlikte bilgi sahibi olacağınız giriş seviyesi yelkenlileri ya da bilginize uygun olan yelkenlileri sizlere tavsiye etmekteyiz. Eğitim kapsamında almış olacağınız bilgiler ile birlikte bilgi birikiminizi genişleterek sevdiklerinizle eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

One Yacht olarak sunmuş olduğumuz hizmetler yalnızca yelkenli kiralama değil;

aynı zamanda kurumsal eğitimler, online eğitimler ya da uluslararası yatçılık eğitimleri gibi birçok alanda farklılık gösterebilmektedir. Profesyonel bir bakış ile devam etmek istediğiniz durumlarda alacağınız eğitim takvimini hazırlamaktan;

kendi teknenizde eğitim almanıza kadar birçok hizmet için destek sağlamaktayız. Sizler de konfor ile birlikte bilgi düzeyinizi en yukarı çıkartmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.